Torku döner bayiliği nasıl alınır şartları nelerdir

Ülkemizin yeni gururlarından olan ve organik ve doğal yollarla üretim ilkesiyle Konya’da yola çıkmış olan Torku markası kısa sürede üst sıralarda anılmakla beraber, gerek kalitesi gerek lezzeti ve gerekse de doğallığıyla gönülleri fethetmeyi başarmıştır. Firma adını Divan-ı Lügat’ı Türk’ten alan Torku, ipeksi, ipek gibi sağlam anlamına gelmektedir. Artık ülkenin onursal markası sosyal medyayı da aktif kullanarak, yazılı ve görsel basında da karşımıza çıkmaya başlamıştır. Torku, artık herkes tarafından üne kavuşmuş olan bir şeker ve süt ürünleri markası olmuştur.

Konya Şeker önderliğinde evine ekmek götüren ve ülke ekonomisine ciddi fayda sağlayan 900 bin çiftçinin alın teri ve emeği, tamamen yerli ülkemizin bir firması olan Torku markası adıyla sizin evinize ve damak keyfinize kadar ulaştırılıyor. Torku firması, ham ürün olan tohumu alarak bunu gerekli harmanlama ve üretim proseslerinden geçirerek hiç bir firma ile çalışmadan tamamen kendi üretimini halka sunmaktadır.

2004 yılında ilk olarak piyasaya sürdüğü çikolata üretimiyle karşımıza çıkan ve marka değerini kazanan Konya Şeker günden günde büyüyerek, sadece şekerleme ile kalmayıp, şekerlemeden unlu mamüllere, süt ürünlerine ve hatta et ürünlerine kadar ürün yelpazesini oldukça fazlalaştırmıştır.

Torku markasının gerek kalitesi ve gerek mevcut olan yöresel lezzeti üretimin ilk safhasından GDO’suz şeker pancarı üretimiyle başlamaktadır. Bu üretimin ilk safhası böyleyken, son safhasında ise yüksek teknoloji ile örülmüş üretim fabrikalarında son ürünlere dönüşmektedirler. Bu fabrikaların işleyişinden biraz bahsetmek gerekirse ki; özel filtre sistemleri sayesinde fabrikanın için aynen bir ameliyathane ortamını barındıran, dışarıdan herhangi bir etkiye maruz kalmayan, üretim sahasına ve fabrika içerisine giriş çıkışlarda yüksek hijyenik protokollerin uygulandığı, yüksek korunaklı bir ortam sizi karşılıyor. Ayrıca Torku markasının bu fabrikalarında ilk defa el değmeden beyaz peynir üretimi de yapılmaktadır.

Kısaca Torku üretimden, paketlemeye her türlü alanda ailecek güvenebileceğiniz ve çocuklarınıza da güvenle yedire bileceğiniz ürünler sunuyor.

Torku şeker Süt ürünleri için bayilikler verdiğini hepimiz biliyoruz bunun yanı sıra Torku et ürünleri ile de bir numara olmaya hazırlanmaktadır ki Torku döner olarak da bayilik vermeye başlamıştır. Bu bayilikler için bazı temel şartları sağlamanız yeterli olacaktır. Eğer ülke menşeli bu firmadan bayilik almak istiyorsanız ki bizce bu doğru tercih çünkü günden güne çıtasını arttıran ve daha fazla insana ulaşan bir marka değerinden bahsetmekteyiz.  Kısacası eğer siz girişimcilik yatırımlarınızı bu yönde düşünüyorsanız, fazlasıyla kar etmeniz mümkündür.

Torku bayiliği şartlarını merak edenler için şartları aşağıda sıraladık. Sizlerde eğer bu firma ile çalışmak istiyorsanız firmanın kendi internet sitesinden bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Bayilik şartları

Bu başvuruda bulunurken, firmanın sizden istediği bazı bilgiler vardır. Gelin bu bilgilere beraber bakalım.

  • -Firmanın, sahibinin ve tüm ortakların isimleri olmalı,
  • -Tüm iletişim bilgileri yer almalı,
  • -Şirketinizin kurulduğu tarih yazılmalı,
  • -Vergi numarası bulunmalı,
  • -Satış yapmak istediğiniz alan yazılmalı,
  • -Herhangi bir şube var ise adresi beyan edilmeli,
  • -Bayilik açmayı düşündüğünüz mağazanın metrekaresi ve diğer bilgileri de ayrıca yazılmalıdır.
You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy