Torku Firması Döner Bayiliği

Torku bildiğiniz gibi Konya’nın bir şeker firmasıdır. Bambaşka bir yöne atılan Torku artık döner bayiliği vermeye başladı. Artık farklı farklı ürünlere el atan Torku müşterilere memnuniyet sağlamaktadır. Her girdiği alanda başarı elde etmek için her türlü kaliteyi müşterilerine sunan Torku başarılı şekilde ülkemizde de yerini koruyor ve gün geçtikçe de kendini geliştiriyor. Günümüzde Ekrem Coşkun Döner bayiliği veren Torku’nun bu bayilik avantajından faydalanabilirsiniz. 2015 yılında bu konsepte başlayan Torku girişimci vatandaşlara bu imkanlarını da sunmaktadır.

Yeni bir adımda bulunan Torku artık yeni lezzetlere doğru ilerlemektedir. Her geçen gün kendini büyüten Torku zaten ülkemizde de verdiği hizmetlerin hepsinde bir başarı göstermiş ve ününü kazanmış bir markadır. Torku firması döner konusunda piyasayı takip etmekte ve büyük bir gelişim hedeflemektedir. Ekrem Coşkun konseptini kullanarak kalkıştığı bu işte Türkiye genelinde yaklaşık 150 bayilik açmayı hedefleyen firmadan bayilik alabilmek için internet sitesinden daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. 2 yıl içerisinde 150 bayilik vererek büyük bir gelişim hedefleyen Torku firmasıyla irtibata geçerek bu konuda da daha ayrıntılı bilgi edinebilir ve uygun şartlar olursa yeni bir iş sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda 150 bayilik ile franchise vererek de bu konuda gelişim hedeflenmektedir.

Torku Firması Döner Bayiliği İçin Şartları

Torku Firması, Franhise hizmetini vereceği kişilerde aradığı şartları açık bir şekilde internet sitesinde paylaşmıştır. Bu konuda aday olan kişilerde aranan özelliklerin bulunmasıyla bu imkan sağlanacaktır. Bu özelliklerden en önemli olanı da Torku’nun bayilik verdiği lokasyonlarda açılacak olan bayiliğin masraflarını bayiliği açmak istediği kişiden istemektedir. Bu konuda bir destek sağlamaz. Firma tarafından talep edilen bayilik ücreti de kişi tarafından verilecektir. Torku bu bayilikte çalışan bütün kişilerden her zaman sorumluluk ve güler yüz istemektedir. Bu kişilerin herkes tarafından sevilebilecek kişiler olduğuna inanırsa iş verecek gibi gözüküyor. Her zaman iş motivasyonunu yüksek tutmayı hedefleyen Torku tüm müşterilere aynı saygının gösterilmesi konusunda da hassas bir firmadır.

Torku’nun Bayilik Verdiği Konseptler

Torku, üç konsepte bayilik sağlamaktadır. Bu konseptler ise;

  • Cadde konsepti,
  • Alışveriş Merkezi,
  • Karayolu

Konseptleridir. Bu konseptlerde bayilik veren Torku’ya bu üç konsept için başvuru yapabilir ve şartları karşılamanız durumunda bayiliğinize ulaşabilirsiniz. Bu iş için bir bayilik düşünceniz var ise gerçekten ihtiyaç olan noktaların tercih edildiğini bilin. Sizin istediğiniz yere göre değil bölgelerdeki ihtiyaçlara ve kitleye göre bu bayilikler açılmaktadır.

Torku Döner Bayiliğinin Diğerlerinden Farkları

İlk olarak Torku bildiğimiz gibi her zaman ülkemizde önde gelen markalardandır. Torku şeker konusunda kat etmiş olduğu yolu başka türlü ürünlerde de yapmayı hedeflemektedir. Bunun için bir yıl içerisinden yaklaşık 150 döner bayiliği açacaktır.

  • Torku ürünlerinin tercih edilmesinin bir sebebi de tüm ürünler helal sertifikalıdır.
  • Torku firması dönerleri şoklama işlemine hiç girmezler. Taze şekilde gelir ve müşteriye sunulur.
  • Döner gerçek et dönerin yaprak kesilmesiyle sunulur.
  • Döner %100 odun ateşinde pişirilerek servis edilmektedir.

 

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy