Turkcell Bayilik Alma Şartları 2019

Turkcell bayilik koşulları arasında yer alan en önemli faktör alıcı memnuniyeti oluyor. Turkcell alıcısını her daim memnun karşılamak istiyor. Çekim kalitesiyle beraber zaten ön plana çıkmakta olan firma, alıcısının bayi ile beraber her diyaloğunda mutlu olmasını, eğer varsa sorunlara çözüm üretilmesi, hata varsa her daim ve acil olarak telafi edilmesini istiyor. Fakat alıcı memnuniyeti her daim kazançlı para kazanmanın ötesinde oluyor. Turkcell için de bu oldukça önemli bir özelliğe sahip oluyor. Turkcell bayisi yalnızca Turkcell markası ismi altında çalışmalar gösterebilir, öteki markaların eserleri satılamaz.

Turkcell bayiliği için lüzumlu bulunan teminatlar gösterilmelidir. Yatırım bulunan, maliyeti bayi tarafına kendisine ait oluyor. Demirbaşlar Turkcell yönünden sağlanır, fakat bayilik bunları korumak ile yükümlü oluyor. Bayilik üzere açılacak olan mağaza 50 metrekare ya da bunun üstünde oluyor. Bayilik için lazım olan evraklar, Turkcell yönünden büyük bir titizlikle inceleniyor. Eksik evrak olması ve ya yanlış belge olması halinde bayilik işlemi iptal ediliyor ya da askıya alınıyor.

Turkcell Bayiliği İçin Açmak İçin Gerekli Belgeler

Bulunan işyeri var ise işletme ruhsatı ile beraber ticaret odası kaydı, bununla beraber yeni işyeriyse eğer işyerini açma ruhsatı, Belli olan bir düzeyde teminat verilmesi, bayi olacak şahısın kimlik ile beraber sicil kayıt belgeleri. Kullanılacak olan yerin bayi olarak fizibilite raporu lokasyon bilgileri Adres ve lokasyon bilgileri. Açılacak işyerinin personel bilgileri ile şahsi başvurular değerlendirmeye alınıyor. Olumlu ya da olumsuz olmak üzere dönüş yapılıyor.

Niçin Turkcell Bayiliği?

Turkcell bayilik tamamen kaliteli haberleşme ağı ile beraber başarılı bir 4.5 G teknolojisiyle mutlu bir alıcı portföyü sunuyor. Devam eden süreliği ile sürekli yüksek kazançlar sağlıyor. Mobil ağ haricinde internet ve aygıt kampanyaları yöntemi ile yüksek kazançlar sağlıyor. Devamlı olarak büyüyen bir yapı haline geliyor. Yurtdışı yatırımları ile beraber devamlı genişleyen iş alanları sağlıyor.

Turkcell Bayilik

Turkcell, fiber internet bölümünde de ciddi yatırımlar uygulayarak internet sağlayıcısı bölümünde de büyük başarılar elde ediyor. Firma mobil iletişim ile beraber fiber internet bölümünde daha çok alıcıya ulaşabilmek için özellikle de ülkemizde 81 ilde ve bütün ilçelerde, bütün semtlerde bayilik vererek büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy