Ücretsiz su bayiliği veren firmalar

Ücretsiz su bayiliği veren firmalar adlı yazımıza başlamadan evvel size su hakkında bazı şeylerden bahsetmek isterim. Su hayattır der dururuz. Peki hayat kaynağımız olan bu Hidrojen ve Oksijen elementlerinden, bileşen sağlayan ve bizim temel döngümüzü oluşturan şeyi hiç düşündük mü?

Sular altında kalan Dünya yeniden yeşermedi mi? Su ömrümüzün bir kısmını değil ta ezelden ebede devam edecek olan değil mi? Sen bir damla suda hayat vereni görmez isen şayet elbet içsen de suları olur sana bu Dünya sadece eziyet. Bundan sebeple suyu içerken asıl olanı unutmamak lazım. Makale konumuza geri dönecek olursak, bu muhteşem ilahi kaynağı bizlere sunana firmalar vardır ülkmeizde ve Dünyamızada. Şimdi gelin isterseniz onları bir inceleyelim. Sizler de bu şirketler vasıtasıyla bu hayat kaynağını dağıtım yeri olarak çalışabilir ve para kazanabilirsiniz.

Su dağıtım işi ile uğraşmak isteyen kişiler su bayiliği veren  firma ve şirketler ile anlaşarak sizde semtiniz de, su dağıtım işi yapabilir ve popüler firmalardan bayilik alarak kazancınızı büyütme şansı yakalayabilirsiniz. Bayilik aldığınız yer ile değişkenlik gösterse de, damacana su, litrelik su, meyve suyu, maden suyu ve benzeri ürünlerin de satışını yapmaya çalışabilirsiniz. Bilhassa su bayiliği alarak kurak geçen yaz günlerinde fazlaca para kazanabilirsiniz. Buda sizin için bir para kazanma yoludur.

Ücretsiz su bayiliği veren firmalar arasında Danone su bayiliği veriyor

İlk markalaşma adımını 1997 Mart ayında atan, Danone Hayat A.Ş. su olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Danone Hayat A.Ş. bayilik verdiği bireyden giriş ücreti istememek ile birlikte, damacana su bayilik ile ilgili bayilik veren firmalar arasında da  %15 ciro pazar payı bulunmaktadır. Ücretsiz su bayiliği veren firmalar arasında damacana su bayiliğinin yanı sıra marka değerini aldıktan 2 yıl sonrası içinde, Akmina maden suyu lansmanı ile ürün yelpazeseni genişleten ünlü su markası 2000 yılı içerisinde ki Nisan ayında ise, Flora suyu satın alarak damacana pazarında ki payını iyice arttırmıştır. yer edinmiştir. Bu sektörde çok tercih edilen şirketler arasında yer alan Danone firması, sizleri sunduğu avantajlar dünyasına davet etmektedir.

Ücretsiz su bayiliği veren firmalar arasında Kardelen su bayiliği veriyor

Su bayiliği veren bir diğer firma da Kardelen Su firmasıdır ki bu firma 0,5 litre, 5 litre, 10 litre, 19 litre su satışı yapmakta olan firmalardan bir tanesi ve genç girişimcilere de az bir sermaye karşılığında bayilik vermeyi sunmaktadırlar. Kardelen Su firması, bazı şartları da istemektedirler bu bayilik verme noktasında.

Kardelen su bayilik şartları

Kardelen su  bayiliği alabilmeniz için, en az 20 metre kare iş yerinizin olması,

Vergi mükellefi olmanız,

Kapalı kasa panelvan aracınızın bulunması

Aktif bir bilgisayarınızın olması

Firmaya ait başka bir bayiliğin istenilen yerde olmaması da firmanın istediği diğer bir koşuldur.

Diğer bir bayilik sağlayan firma ise Saka Su’dur. Bununla alakalı saka damacana su bayilik şartları nelerdir nasıl başvuru yapılır  konulu makalemizi de okumanızı öneririz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy