Ucz market girişimcilere bayilik veriyor

Bakkal dükkanı, manav, şarküteri, süper market veya gıda satışı yapan bir işyeri açmak isteyenler, para kazanmayı hedefleyenler için, ucz market bayilikleri en kârlı ve en çok para kazandıran işler arasında yer almaktadır. Bayilik veren firmalar arasında seçim yapamadıysanız, ne iş kursam, nasıl para kazansam diye düşünüyorsanız, Ucz market bayiliği tam size göre. Mahalle arasında, semtin en güzel yerinde, çarşı içinde, ucz market bayilik fırsatlarından yararlanarak ucz marketin size uygun konseptlerinden faydalanarak sizde ucz market bayiliği alabilir, işyerinize prestij kazandırmak gibi bir kaygınız olmadan hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik Ucz Market Bayiliği diğer firmaların bayilikleri gibi ağır şartlar vb. durumdalar da gerektirmiyor. İşte ucz market iş ortağı bayilik franchise kriterleri;

 • Yeterli miktarda sermaye gücünüz olması gerekir. Bu durum nakit para, teminat mektubu ve dbs ile çözülebilir.
 • Kamu kurumlarıyla veya benzer kuruluşlar ile ticaret yapmanıza engel herhangi bir durumunuzun olmaması gereklidir.
 • İşletme sahibinin, iyi bir girişimci ve lider olması ucz market bayilik şartları arasındadır.
 • İşyerinin perakende sektöründe deneyimli olması aranan kriterlerdendir.
 • Ucz market bayiliği almak isteyen firmanın ikili ilişkileri güçlü ve iletişime açık bir firma olması gereklidir.

Ucz marketler zinciri bayilik alan işyeri sahibinin zarar etmesini engellemek adına, işyeri açılışında sonra mağazanın yeri ve dizaynı ile gerekli tedbirleri almaktadır. Bu tedbirler kapsamında;

Ucz market bayiliği mağazanın yeri; Hane ve işyeri sayısı, rekabet analizi, gelir seviyesi ve yaya trafiğinin yoğunluğu açısından incelenecektir.

Ucz market bayiliği işyerinin taşıması gereken kriterler ; Market en az 70 metre kare düz giriş satış alanına sahip olmak zorundadır.  35 metre kare tül raf yerleşimine uygun olmalıdır. Mağaza ön cephesinin en az 6 metre ve üstü uzunlukta olmalıdır. Mağazanın müşterilerin beklentisini karşılayabilecek nitelikte ve ucz marketler firması tarafından sonradan yapılabilecek dizaynları karşılayabilecek nitelikte bir mağaza olması gereklidir.

Ucz market bayiliği ürün çeşitleri; Ucz market, müşterilerine en kaliteli ve en ucuz ürünleri satmayı amaçlamakta olup, bu kapsamda; 930 çeşit ürün ile işyeri sahiplerine bayilik kapsamında hizmet vermektedir.

Ucz market bayilik alanlara verilen destekler; Market açılışında verilen franchise destekleri kapsamında;

 • Standart mağaza projelendirilmesi,
 • Standart UCZ Ucuzluk tabelası yapımı,
 • Açılış insert, duyuru ve mağazanın süslenmesi,
 • Mağaza dizilimi, ürünlerin yerleşimi, açılışa uygun konsepte uygun hale getirilmesi destekleridir.

Rutin yapılan ucz market bayilik destekleri ise;

 • Ürün yerleşim planı desteği,
 • Envarterin oluşturulması ve yapılması desteği,
 • Çağrı merkezi hizmeti desteği,
 • Teknik ve ticari danışmanlık desteği,
 • Saha ziyaretleri ve kontrol destekleri,
 • Müşteri profil analiz paylaşımları desteği,
 • Oryantasyon ve eğitim destekleri verilmektedir.

UCZ Market Bayiliği Franchise Prensiplerini öğrenmek isteyenler; Ucz market bayiliği ile iş yerine verilecek hizmetler sonrasında; kâr eden işletme olması, varlığını büyütmesi ve ticari faaliyetine devam etmesi, bilinen bir firma haline gelmesi ve rekabet gücüne sahip olması, tercih edilir bir market olması, ucz market bayiliğine yapılan yatırımın hızlı şekilde geriye dönecek olması beklentiler arasındadır. Ucz market bayiliği alan firmalar, hem iş portföylerini büyüttükleri gibi, yaptıkları yatırımı kısa sürede kâra dönüştürme gücüne sahip olacaklar, hemde piyasada en çok para kazanan marketler arasında olacaklardır.

Sitemiz üzerinden en kârlı bayilik veren firmalara başvuruda bulunabilirsiniz. Ucz market bayilik başvuru formunu internet sitesi üzerinden doldurabilirsiniz.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy