Ziyafet Çiğ Köfte bayilik

Ziyafet Çiğ Köfte bayilik konulu yazımız için çiğ köfteyi tanıyarak giriş yapmak istiyorum. Çiğ köfte; tarihin engin denizinde fani insanoğlu’nun yemek için bulduğu ve ateşin bile olmadığı o dönemde bir gıda tüketimi olan doğu ülkelerinde tüketilen ve günümüz koşulları dikkate alındığında ise, vazgeçilmesi mümkün olmayan bir tat olmuşlardır. Tarifi için çiğ köfte tarifini yazdığımız makalemizi okuyabilirsiniz.

Çiğ köfte marka isimleri altında bayilik kurmakta, kişilerin damak tadı ve ortaya çıkacak ürün kalitesine bağlı olarak, düşük yatırım maliyeti vasıtası ile tüm yatırımcılarına avantajlı bir iş modeli sunmaktadırlar.

Ziyafet Çiğ Köfte bayiliği ve Franchising

Ziyafet Çiğ Köfte bayisi ve franchise sayısını gün geçtikçe daha hızlı ve daha başarılı bir şekilde yükselterek, başarısını önemli ölçüde arttırmış ve nitekim günümüzde Türkiye’nin bu alanda bilinirliği en yüksek olan ve başarılı markalarından biri haline ivedilikle gelmiştir.
Ziyafet Çiğ Köfte, Şubat 2014 tarihi itibari ile Türkiye’de 440 franchise şubesi ile çiğ köfte denince sektörün en yaygın zincirlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir. Ünlü firma gün geçtikçe, yurt dışından da çok fazla sayıda franchise ve master franchise talepleri almakla etkisini daha fazla arttırma yolunda yol katetmektedir. Bu bağlamda başta Avrupa ve komşu ülkeler olmak üzere dünyanın her bölge ve ülkelerinde ki yatırımcılar nezaretinde yapılan görüşmeler devam etmektedir.

Ziyafet Çiğ Köfte bayilikleri kurabilmeniz adına, değerli girişimcilerin özel yatırım bütçelerine göre ekonomik, esnek ve pratik alternatifler sunarak karlı, aynı zamanda da girişimciler nezdinde sürdürülebilir bir iş modeli sunmaktadır.

Kazanmak artık daha kolay siz girişimciler için ve aynı zamanda vazgeçilmez bir kazanım, kısacası sizler  ‘’ Acının en karlı ziyafeti ’’ ile kazanmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Neden Ziyafet Çiğ Köfte’nin  Bayiliği

Öncelikle, sektörün hızlı büyüyen öncü firmasıdır.

Ayrıca, Ziyafet Çiğ Köfte markası Ulusal pazarda hızlı yükselen marka bilinirliğine mevcuttur.

Çiğ köfte sektöründeki büyüme potansiyeli durumundan payını almıştır.

Pazar sürekliliği aktiftir.

Yatırımın hızlı geri dönüşümü vardır.

Taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünler üretilmiştir ve devam etmektedir.

Kaliteli hizmet ve servis ağına saiptirler.

Yüksek temizlik ve hijyen standardı mevcuttur.

Keyifli tüketim alanlarına tabidir.

Eğitim desteği olanağı vardır.

Tanıtım gücü ve reklam anlayışı gelişmiştir.

Bilgi ve birikimi geniştir.

Güçlü dağıtım ağı mevcuttur.

Ziyafet Çiğ Köfte Franchise Olmak İçin Aranan Özellikler ;

Girişimci ruh ve başarma azmi olmazsa olmazdır.

İnsan yönetimi ve finansal yönetim tecrübesi olmalıdır.

Tercihen başarılı bir iş tecrübesine sahip olunmalıdır.

Bayi yöneticilerinden isteilen bir diğer durum da zamanlarını Ziyafet Çiğ Köfte için harcama durumu bulunmalıdır.

Ziyafet Çiğ Köfte bayilik markasının gerektirdiği finansal olanaklara sahip olunması hassa bir durumdur.

Ziyafet Çiğ Köfte Mağaza Konsepti ve Lokasyon Özellikleri

Cadde üzerinde ana merkezler ve ana arterler tercih edilmelidir.

Buna ek olarak da, yürüyüş alanı ve insanların faal olduğu yerler üzerindeki dükkanlar tercih sebebidir.

Park kolaylığı göz önünde bulundurulmalıdır.

En az 15 m2 üzeri ve cephesi en az 3m olmalıdır.

Ziyafet çiğ köftenin bayilik için tercih edilme nedenleri

Bilhassa Ziyafet Çiğ Köfte bayilik , sektörün hızlı büyüyen öncü firması olması hasebiyle bunun yanında Ziyafet Çiğ köfte’nin ulusal arenada hızlı bir trende sahip olmasıyla birlikte yükselen marka bilinirliği firmayı önde kılmaktadır.

Bunun yanı sıra, çiğ köfte sektöründe gün geçmiyor ki başka firmalar bu sektöre atılmasın bu durumun etkisi de Ziyafet çiğ köfte bayilik veren firma olarak büyüme potansiyelini teşviklemektedir. Piyasa nazarında pazar payından çok Pazar sürekliliği olması da bu firmayı tercih edilme sebebi kılmaktadır. Ziyafet bayi açmak isteyen girişimcilerin yaptığı yatırım sonucunda hızlı geri dönüşümü sağlaması ve bunun yanında taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerin üretilerek pazarda müşteri potansiyelinin önemsenmesi firmayı yüceltmiştir.

Kaliteli hizmet ve servis ağının yanında, yüksek temizlik hassasiyeti ve çalışan personelleri için hijyen standardının uygulanması firmayı diğer bayilikler arasında öne çıkarmaktadır.

Firmanın ürünleri keyifli tüketim alanları ile bezenmiştir ve çalışanlarına özel eğitim desteğide sunulmaktadır. Firmanın gerek ana merkezi gerekse de diğer bayilikleri tanıtım amcı kullandığı reklamları ve gücü de bulunmaktadır. Ana markanın bu güne dek edinmiş olduğu bilgi, tecrübe ve birikimi sayesinde de güçlü dağıtım ayı faal olarak hizmet vermeye her daim devam etmektedir.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy